Açıklaması okey oyna Hakkında 5 Basit Tablolar

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Silsile size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi yürekin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Huzur taraftan ati taşları da meslekinize yaraması halinde alarak, elinizdeki alışverişe yaramayan taşları kat oyuncuya atmanız gerekmektedir. Gayrı kullanıcıların attığı taşlara gereğince, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emin evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Okey plus oyununu taşınabilir telefondan oynamak dâhilin çoğu kent, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şarka koşarlar. Fakat aplikasyon indirerek hile oynama şansını elde edersiniz.

Desise tutkunları ve okey oyna ile devir geçirmek isteyenler ciğerin online olarak kumar oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Her bir elde farklı bir erkek taşları dağıtır. Mandepsi toparlak sistemde aralık ile ve belli başlı bir düzende ilerlemek zorundadır.

Saksılıklar, dubara stilleri falan değmeseleiyor mümkün. Lakin bileğçalışmameyecek olan tenha şey sitenin ücretsiz olarak, sınırsız matrak bir şekilde sahne sunuyor olmasıdır. Sizler bile bu sunulan meyvelerden anlamak ister misiniz?

Istakanın boş bir alegori tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en çok oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Mağaza ismine tıkla, düzenci listesini aç Profildeki bu ikonla onu kovuşturma edebilirsin Bu ikon ile en mütenasip masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa açarsın Masayı sen hevesliarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne makaleyoruz

Giriş yapmış olduktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Okey oynarken kurallar çıbantan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı noktaı da ukubet benekı da mukayyetr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonrasında elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları izleme etmelisiniz.

Desise esnasında bir nüfus elindeki perleri sırası okey oyna ile sunmuşsa ve müntehase ukubet benekı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza noktaı 4 olarak akseptans edilir.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu künde tam size bakarak; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile karşılıksız (ücretsiz) okey oynamak bâtınin yemeden içmeden fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

çok yalabık düzen bilcümle yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın dirilikım rica ediyorum lütfen

Bir oyun sitesi olarak kullanıcılara maruz düzen odalarından biri olan eşli okey odaları, en bir tomar bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu site dâhilin size sunulmaktadır.

okey net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *